| BruneTTe a întrebat:

Pe site-ul Cinemacity se pot rezerva locuri cu o saptamana inainte? Adica acum daca dau[dati] la program, arata programul numai pana joi. Si eu as vrea sa rezerv pentru sambata. Cu siguranta cand va aparea ziua de vineri sau de sambata o sa mi-o ia altii inainte si vor rezerva locurile bune si de asta va intreb daca nu se poate cumva sa rezolv de acum. Multumesc!

1 răspuns:
| zDenYz a răspuns:

Buna le poti rezerva in o alta zi sau in ziua urmatoare succes