| Raluutsa a întrebat:

Filme dragute specifice Craciunului?
cat mai multe! FUNDA

5 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Http://gabryelles-blog.com/101-filme-de-craciun/
101 cred că sunt destul de multe!

| emag a răspuns:

A boyfriend for Christmas
A princess for Christmas
Bridget Jone’s diary
Christmas in Boston
Ho ho ho 1, 2
Love actually
P.S. I love you
Serendipity
The family man
The family Stone
The holiday
While you were sleeping
Four Christmases
You’ve Got Mail
White Christmas
Home alone 1, 2, 3, 4, 5
Vizionare placuta!

| Cristian0eTc a răspuns:

Priveste singur acasa 1, 2
Te ve-i amuza si pe lingă asta imi plac la nebunieFUNDA?

| maya00sel8cookie a răspuns:

Prietenii lui Mos Craciun, Colinda de Craciun, Home alone, The Santa Clause 3: The Escape Clause, The Polar Express, Lady and the Tramp, Santa Buddies, I'll be home for Christmas,
The Dog Who Saved Christmas, O poveste de Craciun 3D,De Craciun nu stam acasa,Un Craciun cu Dennis, Craciun cu scantei, Fiica lui Mos Craciun, Mos Craciun cauta Craciunita, Cei 12 catei ai Craciunului, Elful, Eloise, micuta cupidon, Jack Frost

| Faby3322 a răspuns:

Eu am un DVD cu un film "Cum a furat Chrinch Craciunul?! Este destul de interesant!