| lolicaa a întrebat:

Filme gen circumstance 2011 stiti?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Cand spui "gen" la ce te referi? La lesbianism? Sau la o viata diferita, incalcarea regulilor...
Singurul film asemanator la care ma pot gandi este:
The Princess And The Marine (2001)
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=7Nthk3Do9AY
Filmul intreg, asta daca vrei sa-l vezi online...
http://www.youtube.com/watch?v=C-3zVMgSyAg
(intregul film + subtitrare dar NU e tocmai buna... dai click pe 'captions")

| lolicaa explică (pentru RoyDupuis):

Ma refeream la o viata diferita, incalcarea regulilor... Nu neaparat la lesbi. straight face

| lolicaa explică (pentru RoyDupuis):

Multumesc happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolicaa):

Cu mare placere! happy Deci filmul The Princess And The Marine este exact ce ai cerut!

| lolicaa explică (pentru anonim_4396):

Mai stii si altele? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolicaa):

Daca stiam, iti spuneam. In cazul in care imi voi aminti vreunul, revin cu raspuns!