| Adelina1905 a întrebat:

Filme polițiste și de dragoste va rog să-mi spuneți!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Politiste: Zodiac, The silence of the lambs, the call, taken, se7en
De dragoste: Message in a bottle, remember me, ps: i love you, me before you, the notebook, a walk to remember, love, rosie, keith, her.

| faramatania a răspuns:

Filme polițiste/acțiune și dragoste:Criminal (2016),Collide (2016),Parker (2013),Dead Man Down (2013),Hummingbird (2013),Fracture (2007),A Bigger Splash (2015),Blackhat (2015),Kill Me Three Times (2014),Drive (2011),The Place Beyond The Pines (2012)

| PersonajFictiv a răspuns:

Serial politist - The Mentalist.
Se7en - film politist
The Untouchables -film politist
De dragoste Mia Kh...ah, stai.
7 Pounds -dragoste, drama-mai mult drama.
The Fault in Our Stars -dupa o carte de a lui John Green

| Skippy223 a răspuns:

Film politist: Southland. Nu e prea multa dragoste, dar e o depictie dupa viata politistilor din Los Angeles.

| MartincuEstera a răspuns:

De dragoste:Trei metri deasupra cerului, Sub aceeasi stea, Wall-E, The Proposal, Dear John;
Politistetonguearker, Identitati furate, Ultimul asasin, Divergence, Arang, Cracker, Miami Vice, Imperiul lupilor;
Fundahappy

| BorceaIoan a răspuns:

Da