| nucunosc48 a întrebat:

Filme si seriale gen unde arata cum criminalul sterge urmele si nu lasa nimic in urma, stiti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter. Mereu sterge urme si nici criminal in serie nu e pur si simplu nu poate sa se abtina.

| Dragobeta a răspuns:

Nu exista crima perfecta.

| Parakeets a răspuns:

Este un serial la Netflix, dar este serial.
"NU MAI EXIȘTI PENTRU MINE"

Este foarte incitant pentru fanii thriller și chiar și familie sau funny moments, însă e mai pentru femei, acțiunea făcând-o femeile laughing) deci dacă ești bărbat sau ceva fan/ă mai acțiune, nu e deloc de acțiune, e mai mult o telenovelă americană și de familie. Dar e cu crimă și fuga de crimă, tot serialul. laughing)

Ți-aș mai recomanda și "Fuga din sectă sau Evadarea din sectă" dar e tot un serial feminin.

Ca idee tot ce-ți recomand e mai mult feminin. Și mai mult seriale. Dacă te pasionează sau te-am făcut curios/curioasă, ok, dacă nu, uită că am scris. laughing)

Cel mai fain serial, cu cel mai bun scenariu pus la punct, mi s-a părut în schimb TABULA RASA.

KILLER

LA FORET

INTERNATUL

MALEVOLENT

OBSESIE SECRETĂ

REALITĂȚI ALTERNATIVE

CLINICAL (ăsta e film și e cam exact pe ceea ce ceri tu, uită-te la ăsta)

FATA DISPĂRUTĂ

NIMENI NU SCAPĂ CU VIAȚĂ

APELUL

AVOCATUL DIAVOLULUI

GROAPA ADEVĂRULUI

STRĂZILE GROAZEI (e film, dar are 3 părți, și abia în a 3 a parte o să cam pricepi totul, dar e tot pe ideea că criminalul încearcă să pară cu totul altceva, însă e implicată și ideea de satanism în această trilogie și e foarte sângeriu, dar e al naibi de frumos și captivant. happy )

FEREASTRA SECRETĂ

UITAT (ăsta e cel mai cel, dpmdv)

PIERDUTĂ

LAVENDER

CONTRACRONOMETRU (ăsta e aproape ca UITAT și e foarte blow mind) happy

Astea le găsești pe Disney aplicația sau pe net. happy

MATRIARHAT

APENDICE

CEASUL BIOLOGIC

UCIGAȘUL DIN BOSTON

Vizionare plăcută!

| OrsolyaOrsi a răspuns:

The House That Jack Built