| kRedhead a întrebat:

Filmul favorit. De ce? Argumentati. :*

16 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight" pentru ca este vorba despre o iubire intre o fiinta supranaturala, in acest caz un vampir, si o fata muritoare. Deci SF.

| JiHyun a răspuns:

Harry Potter pentru ca e captivanthappy

| αnny a răspuns:

Cu ce te ajuta asta?

| kRedhead explică (pentru αnny):

Cu nimic, caut subiect de conversatiewinking.

| αnny a răspuns:

Twilight : 1, 2, 3,4. Pentru ca e superb!

| Claudiu2011 a răspuns:

Kickboxer cu jean claude van damme e preferatul meu actor.am mai multe filme care imi plac dar asta e preferatul meu.:X

| DfakfLaf a răspuns:

The Vampire Diaires, Cel mai super serial care l-am vazut pina acum

| Piisiiiii a răspuns:

Filmul chiwawa din beberi hil.

| fratiikaramazov a răspuns:

Stapanul Inelelor pentru ca pur si simplu.imi place tot la el!

| PiratulJack a răspuns:

Piratii din Caraibe. Film de aventura, Jack este un personaj vesel si smecheras care stie sa iasa bine din situatii

| Emylutzhu a răspuns:

Harry Potter pentru ca este un film de aventuri cu 3 personaje super interesante iar ei fac vraji si zboara cu matura etc.

| cherokee1 a răspuns:

Boondock Saints deoarece are multa actiune si cei doi frati sunt chiar foarte tari

| deyucluj a răspuns:

Ip Man...cel din 2008 parca.

| ShadowcatRogue a răspuns:

Once - povestea arata ceea ce se intampla de fapt in viata de zi cu zi + muzica buna happy

| ionela83 a răspuns:

Aseara am gasit un film bun pe net schimbul se numeste un film minunat prezinta o poveste trista dar adevarata eu una nu a-si fi putut trai ce a trait respectiva femeie in anii 1928, intouchables iar este un film bun tot drama ador povestile adevarate asa imi dau si eu seama ce este cu adevarat suferinta in viata si nu suferinta mea ca trebuie sa lucrez in belgia desi a-si prefera sa ma duc acasa dar unde?

| dritzzi a răspuns:

The Dark Knight! Nu cred ca mai trebuie argumente happy