| TomyBrave2019 a întrebat:

Foloseste cineva de aici Crunchyroll?

Am o intrebare. Am accesat de cateva ori site-ul si a mers ok, mi-am facut cont si cand am vrut sa reintru nu mai apar episoadele deloc la niciun anime, ca si cum ar fi empty. Am setat sa imi apara mature content-ul, m-am conectat din nou, tot nu imi apar.
Ce pot sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

- Folosești vreo extensie de AdBlock sau vreo extensie de securitate în browser?
- Ce browser folosești?
- Web sau mobile?
- Ai vreun antivirus/VPN sau alt program de securitate cu funcție de blocare a reclamelor?
- Folosești vreun DNS personalizat?

| TomyBrave2019 explică (pentru HandaSei):

1. Nu
2. Google Chrome sau Firefox
3. Web
4. Nu, am doar VPN pentru a schimba regiunea.
5. Nu

Problema a fost aceea ca în Romania nu exista anime urile căutate de mine. Am cautat mai multe ca sa vad dacă este ceva dar nu prea am găsit, zicea ca nu este în regiunea mea, asa ca am încercat cu VPN și a mers, deci problema era regiunea, care mi se pare sincer o prostie, ar trebui sa fie la fel peste tot.
Oricum, e bine acum și în rest nu am de ce să mă plâng.
Multumesc

1 răspuns: