| ciuaua a întrebat:

Salut am si eu o rugaminte am achizitionat un Samsung Galaxy s3 mini nou din magazin libera retea, mi-am facut cont pe Magazin Play in prima zi si a 2-a nu mi-a facut problema deloc dupa care cand am m-ai incercat sa reintru pe Magazin Play sa descra cateva aplicatii de acolo nu mai merge...da sa intre pe Magazin play dupa care imi iese dupa pagina,,,, sta cateva secunde pe aplicatia Magazin Play adica pe saitul lor dupa care ma scoate automat si nu stiu dc ca prima oara a mers destul de bine,,, stie cineva care ar fi cauza? VA MULTUMESC...

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este o eroare de soft sau ai vrut să instalezi vreun joc şi s-a produs o eroare...

Eventual, poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului, sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.resettoo.com/hard-reset-samsung-galaxy-s-iii-mini-i8190

http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-s3-mini-hard-reset.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

| davidtm a răspuns:

Incearca sa faci chestia asta.care o face baiatu` din videoclip.
si imi spui daca merge.
uite aici linkul de la videoclip.
http://www.youtube.com/watch?v=BceWVAcNHd4

| ciuaua explică (pentru davidtm):

Salut multumesc am facut asa cum a facut acel baiat in videi si imi merge acum happy multumesc foarte mult

| davidtm a răspuns (pentru ciuaua):

Sunt bucuros, ca te-am ajutat.
Sa nu uiti de funda.te rog frumos.

| Bee_Jhonny_1991 a răspuns:

Mergi in setari, aplicatii, cauta toate aplicatiile, dai in jos pana gasesti descarcari si daca sunt dezactivate activeaza-le si o sa iti mearga. Am avut fix acceasi problema.