| irinuk28 a întrebat:

Fudita+vot.Buna,am vazut mai demult pe PRO TV, un film cu 2 tipi(unul mai gras si celalalt mai slab) care s-au intalnit cu un cangur(da,un cangur) si au devenit oarecum prieteni, iar din cate imi amintesc cangurul purta un pulover rosu.Va rog sa imi spuneti daca stiti cum se numeste filmul.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DarthMaul a răspuns:

Cangurul Jack

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Filmul se numeste Kangaroo Jack (Cangurul jack) este făcut in Sua 2003, cu: Jerry O Connell, si Anthony Anderson, prieteni foarte buni, Charlie si Louis se luptă amindoi să obțină ceva de la viață dar abordările lor sunt foarte diferite. Este o comedie foarte faină, mi a plăcut mult cind a m văzut o.

| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste Kangaroo Jack.

| CojoD a răspuns:

Kangaroo Jack

| CojoD a răspuns:

Kangaroo Jack, FUNDA?!

| CojoD a răspuns:

Kangaroo Jack, Funda?!