| valentinalina a întrebat:

Funda! a fost mai demult pe acasa tv un film era cu o femeie care nu mai stiu cum a ramas pe o insula era insarcinata si a facut oa fta si un baiat nu mai stiu sigur dar cred ca erau gemeni peste ceva timp femeia aceea s. a imbolnavit si a muritcei 2 au crescut... s.au cuplat.pe fata acea au vrut unii sa o violeze dar fratele ei cu care se cuplase a salvat. o si nu mai stiu cum se numea filmu ala ca vreau sa il mai vad... funda promit si rasp.folositor.

Răspuns Câştigător
| kifumi a răspuns:

Laguna Albastra.
A doua parte este "Intoarcere la Laguna Albastra".

5 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Intoarcera la Laguna albastra?

| mihaela31 a răspuns:

Filmul se numea Intoarcerea la Laguna Albastra-Return to the Blue Lagoon.Il poti vedea aici:http://onlyzombie.ro/......91/.Bafta!

| sanders a răspuns:

Da il stiu parca se numea laguna albastra

| B3bytzaa a răspuns:

Poate Laguna albastra sau Intoarcerea la laguna albastrathinking

| Petronela_6391 a răspuns:

Daqa aia mici s`au cuplat se numea''Intoarcerea la Laguna Albastra'':*