| Alllinnaaa a întrebat:

Am vazut demult un film, actiune, politist si drama, cred ca era chinezesc sau japonez nu-mi mai aduc aminte, stiu ca o femeie fura copii si ii ducea pe o insula unde ii antrena pentru a ajunge asasini, cand acestia au crescut, i-au pus sa se lupte intre ei pentru a ramane cei mai buni, printre actrite era o fata pe care o numea in film :isabel... din toate fetele ramane doar una care isi gaseste mama cu ajutorul unui politai...Va rog stiti cumva cum se numeste filmu, il caut de mult si nu-l gasesc?
multumesc pentru rasp!

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Chek law daca gung (2002). Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=H3rzqUAe-Jw
Numai bine!