| YoYoIonut a întrebat:

Vreau sa vad si eu un film pe TV si nu stiu cum.
Mai exact,un film de pe stick,, Evil Dead 2013".L-am descarcat
e cu parametrii .avi.Am descarcat si subtitrare(.str)si le-am pus pe stick pe amandoua, stickul fiind gol.Bag la Tv filmul si cand apas pe subtitrare zice,,INDISPONIBIL"si filmul nu are subtitrare.
Am incercat cu AVIADDSUB si nu merge.
Cu virtualdub trebuie sa astept mult, deci ce pot face.

FUNDA VOT

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Pune la subtitrare acelasi nume ca la film.
Filmul si subtitrarea pune-le in acelasi folder.

2 răspunsuri:
| Aalyn91 a răspuns:

Ai putea sal pui pe cd si sa te uiti pe dvd player sau ce ai tu.Am auzit ca locul usb pentru tv nu prea este bun.Mai bine foloseste un dvd player ori cu cd ori cu stick daca ai dvd player cu loc de stick.

| YoYoIonut explică (pentru Aalyn91):

Am o problema cu DVD playeru.e alb negru, nu stiu de ce.Are toate 6 firele alea dar e alb negru