| Xander112 a întrebat:

Mie imi plac filmele care iti dau de gandit, alea sf, de actiune, gen Gravity, Interstellar, The Martian, Joker, chiar si Malificent si de astea cu magie, da gen sa fie serioase. Deci, la ce filme imi recomandati sa ma uit? Am mai vazut si: Prometheus, Contact sau cv de genul, IT ( 1 si 2), Passanger, si multe din categoria SF. Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Peter920 a răspuns:

Salut, uite cateva:
1. shutter island
2. the lincoln lawyer
3. the prestige
4. sherlock holmes
5. story of your life
6. zodiac
7. source code
8. oblivion
9. edge of tomorrow
10. gone girl
11. jack reacher
12. the equalizer
Vizionare placuta.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Arrival
Oblivion
The Prestige
Inception
Shutter Island
Law Abiding Citizen
Requiem For a Dream

| Xander112 explică (pentru Sn4k3):

Îți mulțumesc de răspuns, daca puteam îți dădeam și ție funda, dar din păcate doar unei singure persoane pot da. O zi faină

| Peter920 a răspuns:

Who Am I,
Red

Întrebări recente