| thelargevision a întrebat:

Funda! Cine a vazut serialul "La Casa de Papel"?
Merita serialul, cum vi s-a parut? Se ridica la nivelul serialelor americane? happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu, e super bun, uita-te cu incredere, te tine in suspans.

| faramatania a răspuns:

Eu îl văd acum, sunt la sez.2 aproape de final.Ce să zic, mda, merită, oarecum.Este un serial de acțiune, dar...pe alocuri prinde, capătă accente, nuanțe de telenovelă, deci... se oprește aici, nu se ridică la nivelul serialelor americane.L-aș compara (sau doar mi se pare mie așa) cu mini-seria Sangue caldo.

| VeziSeriale a răspuns:

Am vazut ca apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata. Vizionare placuta si distractie placuta.