| Nume6 a întrebat:

Care e faza cu serialul La Casa De Papel? De ce e așa urmărit?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e misto de aia.

| Sn4k3 a răspuns:

Pentru ca e un serial nasol. Oare de ce laughing?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Iti zic sincer. Eu am inceput chiar azi si am terminat episodul 3 de 5 minute. E chiar fain asa la prima vedere. Ai putea sa il incepi si tu si poate o sa iti placa big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai este un serial bun de pe Netflix si cam asa se intampla cand apare sezon nou dintr-un serial pe Netflix, toata lumea fericita... Chiar il recomand. E interesant, inteligent, romantic. Acum stiu cum sa jefuiesc big grin

| PlayerE7 a răspuns:

Este spectaculos prin ceea ce prezintă. Adică pare totul foarte real, ingenios pus la punct cu toate detaliile, tot planul. Nu stiu cum să-ți explic. Probabil nu l-ai văzut. Sau dacă l-ai văzut nu este necesar sa ti se para spectaculos, pentru ca nu suntem la fel si pe fiecare ne impresionează lucruri diferite si in orice împrejurare cineva va fi cu o altă părere care trebuie respectată.