| suntroman a întrebat:

Salut ma puteti ajuta nu imi mai amintesc un film horror cum se numea dar incepe cam asa un baiat intra in porumb acolo e o sperietoare care il ia iar tatal lui pleaca dupa sperietoare sperietoarea face pana la un autobuz plin cu studenti apoi incepe a lua din studenti cam atat imi aduc aminte va rog spuneti-mi si mie daca stiti cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A,s-ar putea atunci să fie Jeepers Creepers 2 (2003)
http://www.cinemagia.ro/filme/jeepers-creepers-2-tenebre-2-4817/

7 răspunsuri:
| suntroman explică (pentru faramatania):

Nu asta se intampla la o ferma la inceput si acea creatura semana u un liliac avea aripi

| suntroman explică (pentru faramatania):

Nu este filmul asta

| suntroman explică (pentru faramatania):

In film sunt multi studenti si sunt blocati intr-un autobuz dupa ce au facut pana

| faramatania a răspuns (pentru suntroman):

A,s-ar putea atunci să fie Jeepers Creepers 2 (2003)
http://www.cinemagia.ro/filme/jeepers-creepers-2-tenebre-2-4817/

| suntroman explică:

Actiunea se petrece prima data la o ferma iar sperietoarea avea aripi ca un liliac

| Denis19999 a răspuns:

Jeepers Creepers II (2003)?