| consuelo12 a întrebat:

Funda! m-a rugat mama sa-i caut o comedie romantica. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| bobilutzu a răspuns:

Salut chiar acum am terminat de vizualizat ``if only`` este o poveste interesanta zic ca merita vazut... aaa am plans de numa`numa`... ti-l recomand happy
1 `` if only``
2 ``the notebook``
spune-mi te rog dupa ce le vedeti ce parere a avut mama ta.

6 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? cu=the+best+romantic+movies

| Webber a răspuns:

Cred ca mamei tale i-ar placea filmul 17 Again.

Link Imdb: http://www.imdb.com/title/tt0974661/

| Adelina04 a răspuns:

If only intr-adevar este genial dar nu e comedie este drama.
Din genul comedii romantice ti-as recomanda The Holiday. Mie mi-a placut foarte mult si distributia este geniala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Letters to Juliet.

| izvordemunte a răspuns:

Am vazut anul acesta: "Leap year". Imi mai place "Fifty first dates"

| faranumemomentan a răspuns:

Van wilder :X