| PRTAWL a întrebat:

Funda pentru cea mai buna idee! M-am gandit sa fac un serial de animatie gen actiune-comedie, dar imi lipseste ideea, povestea. Cine are o idee de serial poate coopera cu mine si va face parte din echipa serialului.

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Waw ce imaginatie are SweetFashion...
sincer, cum vei face animatia asta?

| AnnaDee a răspuns:

Buna! Mi-ar plăcea sa cooperam.
Poți sa începi pornind de la un băiat simplu, care se trezește ca la 16 ani dispune de niște puteri supra naturale. Încearcă sa găsească răspunsul puterilor lui, de unde vin, cu și ce...
In căutarea răspunsului, își face prieteni noi cu care va împărtăși amintiri de neuitat!
Sper ca te-am ajutat!

| Stitch92 a răspuns:

Este cam greu de zis asa e moment, dar cu timpul o sa imi vina multe idei, acum nu o sa le spun aici pe site, dar daca vrei o sa ti le spun la id: daniel_valentin50

| SweetFashion a răspuns:

Buna! Am foarte multe idei, iar asta e cea mai buna Este o dimineata ca oarecare.Personajul principal, Sit, un baiat de 11 ani, este pus de mama lui sa faca ordine in camera sa.In timp ce-si aranjeaza lucrurile calca pe un creion vorbitor care era agent secret ''Hei, ai grija pe unde mergi!''. Acesta venise sa-i ceara ajutorul lui Sit pentru a opri niste raufacatori care voiau sa saboteze firma de spionaj.Sit este greu de convins, iar inainte de a pleca in misiune trec prin multe peripetii amuzante la scoala. Pai, sper ca ti-am fost de folos.Am multa imaginatie si cred ca o sa ti se para prostesc.In fine, e destul de amuzantlaughing