| PRTAWL a întrebat:

Dau FUNDA pentru cea mai buna idee pentru serialul acesta de animatie: Eu m`am gandit sa fac un serial despre un baiat care are puterea de a calatori prin timp mai mult in trecut dar si in viitor.De exemplu pe vremea lui Stefan Cel Mare, pe vremea construiri piramidelor, scufundarea titanicului etc. Dar imi trebuie idei ce sa pateasca si ce sa faca. Cine are idei bune poate coopera cu mine la serial dau si funda!

2 răspunsuri:
| z0z0x a răspuns:

Heii happy Nu prea am idei si nu cer fundawinking ) Dar ai putea sa-l faci sub forma de comediewinking

| Serena_3537 a răspuns:

Acest baiat dorea inca de mic sa calatoreasca in timp. La liceu in timpul antrenamentului de fotbal vine un copil tehnologic cu o masina care invinge gravitaia. drept pedeapsa copil tehnologic a fos imbracat in haine de majoreta si agatat de gard care era foarte inalt. Dorind sa il ajute a primit aceeasi pedeapsa.Asa au devenit prieteni. Fiecare s-au intrebat unu pe altul ce isi doresc. Sii... surpriza amandoi aveau aceeasi dorinta. Dupa 9 luni au reusit sa inventeze o masina a timpului.
Cam ata m-am gandit funda please please puppy dog eyes