| PRTAWL a întrebat:

as dori o idee pentru serialul acesta de animatie: Eu m`am gandit sa fac un serial despre un baiat care are puterea de a calatori prin timp mai mult in trecut dar si in viitor.De exemplu pe vremea lui Stefan Cel Mare, pe vremea construiri piramidelor, scufundarea titanicului etc. Dar imi trebuie idei ce sa pateasca si ce sa faca. Cine are idei bune poate coopera cu mine la serial.

1 răspuns:
| AnonimEsteEu a răspuns:

Ar putea calatori in tim, la constuirea piramidelor si, sa afle informatiii pe care nimeni nu le stia pentru a lua o nota mai mare la Istorie si Geografie.Si,dintr-o data sa dispara aparatu de calatorit n timp, obligat sa ramana ptun timp blocat acolo.Descoperind multe secrete,cum ar fi de ce a murit mumia... etc, si dintr-o data ca sa poate reajunge in sec lui trebuia sa ia transportoru de la un faraon, in campu de batalie cu care.El castigand ajunge acasa.A doua zi vrand sa afle mai multe despre Stefan cel Mare s-a teleportat la el fix cand isi apara tara, cand aproape mure. Baiatul il ajuta in lupta.Atunci toti au inceput sa fuga vazand ce echipa buna fac.Unu dint turci furase atunci teleportatoru, si fugi.Acesta il duse imparatului si zicandu-i ce face. Baiatu i-a zis si lui Stefan ce a pierdut si ca el e dintviitor.Cei doi fac un plan si ajunge sa fure teleportatoru.Acestia siau luat bun unu de la celalalt si baiatu o plecat acasa de obosit ce era.

CAM LA ATAT M-AM GANDIT.SUCCES LA FACUTU SERIALULUI!