| KiryuZero a întrebat:

[(funda)pentru fanii vampire knight]Cand vor incepe episodele de la 13 in sus? Ca m-am uitat pe tt site-urile cu desene si anime pe care le stiu si sunt doar pana la 13.

2 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Ala este sezonul I, dar exista si sezonul II si anume Vampire Knight Guilty.Il gasesti aici : http://naruto.dmon.com/publ/6/

| Bezea a răspuns:

Din cate stiu vampire knight are 2 sezoane:
1. Vampire Knight - 13 episoade
2. Vampire Knight Guilty - 13 episoade

Un sezon 3 nu a fost anuntat si este foarte improbabil deoarece incasarile de la sezonul 2 au fost foarte mici. Dar manga este inca ongoing deci daca vrei sa afli ce se mai intampla te sfatuiesc sa o citesti.