| Printzess a întrebat:

pentru fanii animehappy ce desene mi.ati sugera am urmarit inuyasha, yuyu hacusho, paradise kiss, vampire knight Si ma intreb ce mi.ati mai sugera si daca puteti sa`mi dati un site unde le pot gasi pls[-o

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| OmletteDuFromage a răspuns:

Nu imi plac anime-urile dar prietenii mei se uita si lor le place foarte mult full metal panic (ti-as sugera, fiindca astia rad cu lacrimi si plang - normal, tot cu lacrimi). vizionare placuta.

| ChocolateNeko a răspuns:

Charlotte - www.trilulilu.ro/animekage-charlotte-01-rosub
Sword Art Online (despre niste gameri prinsi intr-un joc video) - www.trilulilu.ro/video-animatie/anime-world-sword-art-online-01
Diabolik Lovers (vampiri) - www.trilulilu.ro/video-animatie/diabolik-lovers-01-ro
Mai e si Nagi No Asukara despre 4 prieteni care vin din ocean. S-ar putea sa iti placa. Nu pot sa iti dau link pentru ca nu am gasit subro, eu ma uit la subita