| kuroko1123 a întrebat:

Salut, ce anime-uri imi recomandati? Numai stiu la ce sa ma uit :'(. Pana acum am vazut: Naruto, Vampire Knight, Amnesia, Inu X Boku SS. Si au fost foarte frumoase. Apropo, stiti cumva cand va incepe sezonul 3 din Vampire Knight?
Multumesc puppy dog eyes, dau funda.

Răspuns Câştigător
| AleAlle a răspuns:

Nu există un al treilea sezon. Sunt doar zvonuri, dacă ceva poți citi manga-ul.
Păi... Kaichou Wa Maid-Sama, Death Note, Diabolik Lovers, Sankarea, Sword Art Online, 11 eyes, Kuroshitsuji I-II, Sukitte Ii Na Yo, 07 - Ghost, Uraboku, La Storia Della Arcana Famiglia, Zombie Loan, Brothers Conflict, Bleach, Hiiro no Kakera, Kaleido Star.

| kuroko1123 explică (pentru AleAlle):

O doamne, sunt minunate. Iti multumesc, mai salvat happy.Si am vazut 11 eyes.

5 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Pai de exemplu de poti uita la DBZ este un anime reusit, te mai poti uita la Attack on Titans etc... Bafta

| Whateverpfff a răspuns:

Utate la AVATAR the last airbender sau
AVATAR legend of korra....sunt supertari

| kuroko1123 explică (pentru Whateverpfff):

Le-am vazut pe amandoua. Si AVATAR the last airbender e mai misto ca AVATAR legend of korra :3

| Whateverpfff a răspuns (pentru kuroko1123):

Stiiiu...happy ador ATLA.happy