| Keyko a întrebat:

Funda! si vot! stie cineva unde pot gasi un link de la epusodul special al serialului coreean Heartstrings (acordurile iubirii). bineinteles il vreau cu sub in romana

Răspuns Câştigător
| dya_7401 a răspuns:

Buna! acest serial nu cred ca are nici un episod special probabil te referi al ultimul episod. daca este asa il poti viziona la urmatorul link
http://inginerie-inovatii-protectiamediului.blogspot.ro/......pisod.html
sper ca ti-am fost de ajutor, iar in caz ca are vreau episod special te rog sa imi lasi si mie un mesaj sa mai caut(si eu am vazut acest serial si sunt curioasa daca mai e vreun episod)..si apropo in privinta subtitrarii sa apesi pe en din colt si sa selectezi limba romana.bafta si vizionare placuta!

| Keyko explică (pentru dya_7401):

Da
pe wikipedia spunea ca sunt 15 episoade + unul special

| dya_7401 a răspuns (pentru Keyko):

Probabil acel episod special este inclus in cele 15, din cate stiu eu nu este nici un al 16 -lea episod! mi-as fi dorit sa fie dar din pacate nu este! sper ca nu te-am dezamagit prea mult! bafta in continuare!

| Keyko explică (pentru dya_7401):

Chiar deloc! ma cam asteptam. oricum iti dau fundita