| PVAAVU a întrebat:

Funda! Stiti vreun film care sa aiba urmatoarele caracteristici?:
-sa n-arate sange
-sa fie de aventura si/sau comedie
-sa fie un film american, britanic sau japonez
-sa aiba o poveste de genul asta:2 baieti/doua fete pleaca in lume sa-si gaseasca un scop in viata (sunt prieteni/prietene).La un timp prietenia lor incepe sa dispara,dar,vazand ca le e geru daca sunt separati,in cele din urma, ajung din nou prieteni buni (poate chiar mai buni ca inainte sau la fel de buni).
Merci!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Tema aceasta, s-ar regăsi mai degrabă, în filme indiene sau coreene, iar din acestea, nu prea mă pricep să-ți spun.La cealaltă întrebare, oarecum similară, am fost ceva mai inspirată.