| Mariushgv a întrebat:

Hei, imi poate recomanda cineva un film bun sa fie si actiune, comedie, aventura sa aiba de toate.

Răspuns Câştigător
| caniele1 a răspuns:

Bona de la fortele speciale. E cu Vin Diesel si el este copiilor unui coleg din forte.

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

For za god damn phoock sake...

DOWN PERISCOPE 1996
https://www.imdb.com/title/tt0116130/

singurul tip de comedie care imi place, CEA SERIOASA, in care scenele comice sunt date pur de situatie si nu de "ghinioane... pur penibile"

| Fclau2005 a răspuns:

Johnny English(2003), Johnny English Strikes Again(2018), Ocean's 8(2018), Jumanji : Welcome to the Jungle(2017), Misiune Imposibila (toate filmele), The Maze Runner(2014), Maze Runner: Scotch Trials(2015),Maze Runner :The Death Cure(2018), Non-Stop (2014) si The Communter(2018)