| Neagandalf a întrebat:

FUNDA+VOT.....Am vazut mai demult un film cam acum 1 an, l-am vazut cam dupa la jumate pana la final..Era vorba despre o insula invizibila si stia de ia putini oameni, Pe insula aia era ca in paradis.Si un baiat a primit o harta de la un betiv ce ducea spre insula aia si baiatul asta a plecat cu 2 prieteni spre insula si mai departe stiti voi.
Vreau si eu numele filmului PLEASE!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca iti amintesti cine a jucat in film si sa cauti actorul respectiv in google si asa sa gasesti in ce filme a jucat happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Journey 2 The mysterious island?

| Neagandalf explică (pentru anonim_4396):

Nu este sadsadsad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neagandalf):

Poate daca iti amintesti cine a jucat in film si sa cauti actorul respectiv in google si asa sa gasesti in ce filme a jucat happy