| CautaoviataBlue_Alecs_1998 a întrebat:

FUNDAA! In filmul The Dark Knight Rises al lui Christan Nolan se termina povestea cu Batman sau va avea o continuare? Din cate am citit am inteles ca nu va mai fi un alt film cu Batman si se va incheia aici. Daca da, Batman va fi tot Bruce Wayne sau va fi alt cineva? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Regizat de Nolan, nu va mai fi vreun film Batman(desi altcineva poate prelua stafeta pentru inca o versiune), mai ales ca la sfarsit, Bruce renunta la viata de Batman, si incepe o alta cu Selina.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu o sa mai apara nici un film cu Batman cel putin nu regizate de Christopher Nolan.Se preconizeaza ca in 2014 sau 2015 o sa apara Justice League.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai apara nicio continuare pentru The Dark Knight Rises. Nolan a anuntat ca acesta este ultimul film din seria Batman, nu o sa mai apara altul, nu regizat de el. Probabil filme cu Batman vor mai aparea, dar cu altii scenaristi, actori, regizor.

Răspuns utilizator avertizat