| BoBoMuSic a întrebat:

Cine a vazut filmul The Dark Knight Rises? Nu am inteles la sfarsit vroia sa zica ca bruce wayne nu murise thinking nu?

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

N-a murit, reparase pilotul automat.

| BoBoMuSic explică (pentru Yandel):

Pfai nu mi-a placut ca aia i-au luat averea tot ce avea mai bun laughing

3 răspunsuri:
| SoXiL a răspuns:

Nu.El puse pe pilot automat, caci era reparat din cate am inteles si s-a catapultat...big grin

| Fuckyou1234 a răspuns:

big grin El a murit, doar nu ai vazut ca era cu jumatate de fata arsa, nu stiu ce ai inteles tu dar eu am inteles cu totul altceva