| askent9999 a întrebat:

o sa se mai faca filme cu batman in afara de The Dark Knight Rises cu actorul principal Bruce Wayne. Daca da tot el o sa joace rolul de batman?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In primul rand Bruce Wayne nu e actorul....ci personajul.

Actorul e Christian Bale, dar nu o sa mai joace intr-un film cu Batman.

Triologia lui s-a incheiat.

Asta nu inseamna ca nu o sa mai apara filme cu Batman.

Urmatorul se va numi Batman vs Superman...numele e sugestiv, iti dai seama de plot nu?

http://www.imdb.com/title/tt2975590/

Dar Batman va fi jucat de Ben Affleck, si filmul va fi o continuare la Man of Steel. ( aparut anul trecut)

Dar, regiziorul nu e Christopher Nolan, actorul nu e Christian Bale...deci nu o sa fie la fel.
Nu o sa aiba nicio treaba cu triologia initiala.
Si poate e mai bine asa...pt ca a fost epica si finalul a fost perfect

| vladv26 a răspuns:

Da