| WhiteAxe a întrebat:

Hai salut, o sa par idiot, dar asta e, poate stie cineva, e un film pe care l-am vazut cand eram copil si nu mai stiu cum se cheama, poate stie cineva.
E vorba despre un vapor precum titanicul si gen la inceputul filmului toti oamenii de pe vapor erau pe bord dansau si era o fetita mica si la un moment dat se rupe o sufă metalica din aia de sustinere si o taiat gaturile la toti de pe vapor mai putin fetitei ca era mica si mnah vaporul s-o scufundat etc poate stie cineva..mersi mult

5 răspunsuri:
| 7PotDouglah a răspuns:

Ghost ship.

| Simpatic a răspuns (pentru 7PotDouglah):

La asta m-am gandit si eu prima oara happy

| 7PotDouglah a răspuns (pentru Simpatic):

Scena aia cu cablul de oțel face toți banii. happy

| Simpatic a răspuns (pentru 7PotDouglah):

Da