| PinkyVenus a întrebat:

La cronica carcotasilor a spus ca vaporul cu care au calatorit avea 332metri lungime sau cat si sespune ca titanicul avea 269, 1 mettri poate fi adevarat ca cica inca nu sa cnstruit un vapor mai mare funda

Răspuns Câştigător
| Emily_9011 a răspuns:

Seawise Giant are 458.45 m si este cel mai lung vapor. A fost construit in 1979.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu vrei tu sa traduci duda asta? Ai auzit vreodata de chestiile alea mici si foarte utile, numite "semne de punctuatie"?