| watashiwa a întrebat:

Heeeei TPU! Am privit pentru a nu stiu cata oara Frozen. Si dupa putina navigare pe internet... Tumblr... am gasit ceva caruia nu i-am acordat nicio atentie. Deci, Elsa purta manusi pentru a-si ascunde puterile. Si ghiciti cine mai poarta permanent manusi! Hans. Ce parere aveti? happy

3 răspunsuri:
| NimeniNr2 a răspuns:

Toti barbatii din Frozen poarta manusi!

| NimeniNr2 a răspuns (pentru NimeniNr2):

...sau majoritatea.

| Chirila_Diana_Elena_1990 a răspuns:

Pai probabil ca de unde vine el pentru ca el este un fel de,, print,, probabil ca asa poarta cel din inalta societate