| FlowerRoseRose a întrebat:

Cum vi s-a parut Frozen? Pareri despre:
1) Anna
2) Elsa
3) Kristoff
4) Hans

2 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
Chiar aseară am văzut acel film şi chiar mi-a plăcut. Genial. Am stat cu sufletul la gură, gândindu-mă la un deznodămând diferit.( mă gândeam că se va săruta cu Kristoff), dar se pare că dragostea de soră a fost mai puternică.
Mi-a plăcut personajul Olaf. Mic şi drăguţ.

| NimeniNr2 a răspuns:

Frozen e unul din putinele filme care mi-au placut in mod deosebit. Cum pare Hans bun, dar e rau.
Elsa se temea ca va rani pe cineva si de aceea a si ranit-o pe Anna dupa parerea mea.
E un film deosebit si deoarece povestea Craiasa zapezilor a fost schimbata foarte mult incat nici nu se mai observa ca ea e la baza.