| Alexandra54321 a întrebat:

Heeihappy am si eu o intrebare:Anca si Vlad (pariu cu viata)mor? adica am vazut si eu ca a explodat, dar voi ce credeti? Mie mi se pare aiurea.sad

4 răspunsuri:
| anutatuca a răspuns:

Cred ca da ca am vazut si la pubicitate cand erau tristi toti. Oricum daca au murit o sa fie urat filmu. Eu am Plans aseara cand am vazut ca are exmlozibil pe eacrying

| Alexandra54321 explică (pentru anutatuca):

Stiu.da e aiureasad adica sunt personaje principale... Si cum naiba au murit doar ei? A explodat acolo langa toti ceilalti.Cum Dumnezeu aia nu au nimic...tre sa fie ceva la mijloc.

| me125 a răspuns (pentru Alexandra54321):

Nu mor. Tipul ala Geroge care il stia pe Andrei e de partea lor si a facut astfel incat Anca sa aiba pe ea o bomba falsa. Bomba adevarata era plasata chiar pe undeva in apropierea lor (de-aia atunci cand a explodat, se vedeau si ceilalti in spatele exploziei). George ala e un geniu, pentru ca a facut astfel incat Dragoslav sa creada 100% ca Anca a murit si sa nu o mai urmareasca. Ideea e ca si ceilalti din LaLa Band cred ca Anca si Vlad au murit (nu ma intrebati, chiar nu stiu). Filmul e o arta si are menirea de a creea iluzii si tot felul de chestii. Cu toate astea, nu cred ca Vlad si Anca vor mai aparea vreo 2-3 episoade de-acum incolo. Vor reveni abia dupa ce George il va trada pe Dragoslav(sau cand Dragoslav va afla ca, de fapt, TOATA CHESTIA CU EXPLOZIA SI MOARTEA ANCAI SI A LUI VLAD A FOST O INSCENARE FOARTE, FOARTE BINE PUSA LA PUNCT de catre George, atata de bine pusa la punct incat pana si pe cei din LaLa Band i-a facut sa creada ca au murit). Incercati sa va ganditi logic, lasati emotiile astea sa nu va mai orbeasca ratiunea laughing. In urmatorul episod ati vazut ca aproape toti erau imbracati in negru din cauza asa-zisei morti a celor doi, pentru ca nu si-au dat seama inca ca George a inscenat totul mult, mult prea bine. Hai aveti grija de voi xD

| AndReeaDru a răspuns (pentru me125):

Sper sa ai dreptate. Chiar ar fi naspa filmul fără Vlad si Anca. A fost destul de nasol cand a plecat Andrei daca mai mureau si ei nu se mai uita nimeni.