| Buterflly a întrebat:

Cum credeti Anca si Vlad au murit in serialul "Pariu cu viata"?

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Vlad si Anca vor scapa.
George a pus o bomba falsa pe Anca si una pe un copac.
A explodat doar cea de pe copac.

7 răspunsuri:
| AlexxandraAa a răspuns:

Nu au murit. Exact cum a spus si Vali1985. dar din cate stiu Anca este afectata de la bomba adevarata..si o sa aiba probleme de sanatatehappy

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Eu cred ca Pariu cu viata e cea mai mare prostie, deci putin in pasa

| vlad89c a răspuns:

E posibil sa fi murit, pentru ca daca a plecat si Andrei...
se poate ca vor sa schimbe personajele, sau sa incheie povestea, pana la Craciun... ori cum, vom vedea, nu se stie nimic inca.

| Buterflly explică:

Nu cred...BloodyMary666

| xChampiionOrLooser a răspuns (pentru Buterflly):

Adica ce vrei sa zici? Ca nu ma crezi?

| Jurca_Paula_1980 a răspuns:

Nu au murit a fost o inscenare de a lui George. A pus pe Anca o bomba falsa si pe cea adevarata a pus-o mai departe de eI, ESTE LOGI NU AU CUM SA MOARA DEOARECE SUNT PERSONAJE PRINCIPALE SI DACA A EXPLODAT BOMBA EXPLODAU TOTI NU NUMAI ANCA SI VLAD. Multumesc ca am fost de ajutor. happy happy happy happy happy tongue

| FanNumarulunupariucuviata a răspuns:

NU cred pentru George a mai aruncat o bomba laga un comac si poate nu a explodat vesta Ancai ci bomba de la radacina copacului acela. Dar nu-i asa ca a fost romantic ca atunci cand nai erau 3 secunde pana la explozie Vlad a luat-o pe Anca in brate?