| Smiley97bla a întrebat:

Heei!
Am văzut acum ceva timp un film în care era vorba de una care lucra la un salon de masaje erotice, şi soţul ei nu ştia. S-a angajat acolo din cauza banilor etc, şi în cele din urmă devenise dependentă de munca ei mi se pare. Apoi aflase soţul ei şi se certaseră (evident).
Oricum, nu mai ţin mare lucru minte din film, dar mă întrebam dacă ar putea să mă ajute cineva cu numele filmului deoarece chiar nu mi-l amintesc, şi contează foarte mult pentru mine.

Dau fundiţă, şi sunt extrem de recunoscătoare celui/celei ce mă ajută :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E serial, nu e film. The client list.