| Aly_6441 a întrebat:

Heei fani The vampire diaries love struck.

Cu cine crede. ti ca va ramane elena pana la urma? Stefan sau Damon?
Eu unaa as vrea sa ramana cu stefan.
Mereu mi. a palcut mai mult Damon dar vazandu. l cu rebeckah aia, m-a facut sa cred ca vreau sa fie din nou cu elena!

Voi ce credetsi?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu stiu ce sa cred,nu-mi place sa-mi dau cu presupusul, dar totusi cred ca cu Stef ramane, pentru ca pana la urma se intoarce inapoi la ea.as vrea cu Damon...dar nu cred

2 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Eu cred ca moare elena in final la fel cum s-a intampla si in carte(chiar daca nu seamna una cu alta).alt final eu nu ii vad.adica voi chiar va imagianti un final cu un damon resemnat?! pentru ca eu sincer nu.iar in ceea ce il priveste pe stefan nu cred ca va pierde in fata lui damonwinkingacum urmeaza sa vedem ce se va intamplatongue

| MadalinaDaiana a răspuns:

Poi Stefan :X Dar si Damon :X
Vom vedea si eu vreau sa vad cu cine va ramane :X