| asdD a întrebat:

Hei, adevarat ca Ema si Cleo din H2o au murit?
Daca da cum? De ce?
Fundita celui care imi raspunde.

48 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| adriangabor92 a răspuns:

Phoebe nu este moarta in nici un caz pentru ca a aparut sezonul 3 din h2o si am citit de la o sursa sigura ca nu e moarta. Claire Holt (Emma) nu mai apare in al 3lea sezon pentru ca era ocupata cu alt film si nu mai avea destul timp si pentru h2o:d

Sper ca te-am lamurit.

| Petronela a răspuns:

Nu au murit

Alte răspunsuri
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

N-a murit niciuna stai linistit. Emma s-a dus sa joace in America in Messenger 2, iar Cleo e bine.

Răspuns utilizator avertizat
| PunkyA a răspuns:

Ce face?

Pana mea...sunt doar zvonuri stupide.
Asa ca stai calm(a)! Aaa...si de unde ai auzit?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e adevarat. happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Phoebe Tonkin este perfect sanatoasa! Claire Holt este super ok desi se zvoneste ca se drogheaza dar eu nu cred pana nu vad! Totusi exista zvonuri cum ca Claire Holt (Emma) va aparea in H2O just add water sezonul 4! Dar cum am zis sunt doar zvonuri! NU MAI CREDE TOT CE AUZI!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema cu siguranta a murit, cat despre Cleo si Riki ele nu sunt moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema a murit, Cleo nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Emma a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema nu stiu daca traieste sau este moarta dar Cleo traieste. Ma numesc Sorina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, nimeni* n-a murit pentru ca Cleo a aparut in sezonul 3 si Emma o sa apara in sezonul 4 deoarece sezonul asta a filmat un film, dar sigur va aparea in sezonul 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit doar Ema intr-un accident de masina.De ce crezi ca a bagat-o pe Bela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Ema a calcat-o masina cand mergea la liceu.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat Ema a murit fiindca avea cancer la san si la par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claire Holt (Emma) a renuntat la serial pentru ca a acceptat sa filmeze pentru filmul The Messenger 2, iar Phoebe Tonkin (Cleo) este foarte bine, nu are nimic :::

Alte răspunsuri
| lolo23 a răspuns:

Nu a murit niciuna big grin

Sunt doar zvonuri care nu sunt adevarate happy

Claire Holt (Emma) a renuntat la serial pentru ca a acceptat sa filmeze pentru filmul The Messenger 2, iar Phoebe Tonkin (Cleo) este foarte bine, nu are nimic :::

Sper ca te-am ajutat :X

| Vogelspinne a răspuns:

Nu au murit, ca atunci nu apareau in seria 3. Eu cred ca sunt niste zvonuri ce nu isi au rostul!

| Dianaღ a răspuns:

Nu e adevarathappystai linistit

| ralfy123 a răspuns:

Emma din h2o a murit intr-un accident de masina trebuia sa dea un interviu dar soferul ei a intrat in un copac!