| TeooSmilee a întrebat:

E adevarat ca cleo de la h2o a murit?

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Da,a avut un accident în timpul filmărilor.Am înţeles că s-a desfăcut tubul cu oxigen şi aşa a avut loc tragicul accident.

| pwp a răspuns:

Nuuuu!
numai prostii

| Bee123 a răspuns:

E doar o gluma

| No a răspuns:

Nu a murit, fi linistita! happy E doar un zvon.

| blackrose7911 a răspuns:

Nu e adevarat. sunt numai zvonuri. daca ar fi murit in 2009 cum spun multi cum ar mai fi jucat in "Tomorow When The War Began" in 2010

| TeooSmilee explică:

Pai atunci dc nu s-au mai facut episoade? happy

| Jello a răspuns:

Se pare ca nu a murit.E doar o gluma de prost gust

| Anonimul2011 a răspuns:

Cleo Si Ema au murit.Cleo a murit in accident rutier, iar Ema se droga fff mult.cat despre Rikki nu mai fake episoade.a paralizat la picior inkerkand sa se sinukida

| DamonsGirl a răspuns:

Nu a muritt! laughing.@Eminem si @Tweety laughing. Ce prostii laughing. nu au muritt buaa`! Ar fi aratat pe Disney sau la pROtv! laughing

| DeUtZaTa a răspuns:

Nu toti isi pun pe bloguri minciuni ca sa aiba cat mai multe vizite cum a fost si cu acel mesaj de la presupusa prietena a lui miley cyrus ca ar fi murit nu e adevarat nu trebuie sa vezi tot ce vezi pe bloguri cand o vei vedea la stirile proTV moarta intr-un sicriu atunci poti sa spui pana atunci nu crede minciunile altora.

| xPisikutzaSexoasa a răspuns:

Nu,doamne feri laughing