| Alëxąndŕą a întrebat:

Este adevarat ca Cleo din h2o a murit si va rog anonimi sa nu raspunda va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu a murit ma.nici ea si nici Ema. S'a scris de catre un "glumet"ca Pheobe[Cleo] ar fi murit intr'un accident de masina dar nu e adevarat. a fost doar o informatie gresita...

16 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

N-a murit. o am la prieteni pe facebook si intra zilnic.la fel si emma. e acasa cu prietenu ei. a scris pe faebook. tongue

| Firefly a răspuns:

Nu a murit nimeni.
Nu tot ce zboara se mananca. raised eyebrows
winkingIn caz ca ai dubii, poti cauta pe google.

| JustMe a răspuns:

N'a murit nici ea si nici Ema. Cleo(Phoebe Tonkin) e bine si sanatoasa, a fost doar o barfa cretina(gen a murit Miley Cyrus, a inviat Michael Jackson).

| Sἶrenἶa a răspuns:

:-oo eu nu cred asta. happy

| lavynika a răspuns:

Nu a murit nici Cleo, nici Emma, nici nimeni.

| LucianGabriel a răspuns:

Si ce ma daca cineva stie raspunsul si nu are cont ce daca raspunde?

| me_3408 a răspuns:

Nu

| Ralu_6779 a răspuns:

A muritsadam cautat si eu pe net

| Simionescu_Marina_1995 a răspuns (pentru Ralu_6779):

Nu a murit.S-a alaturat distributiei din TVD

| KatVonB a răspuns:

Nu e adev. "ca Cleo" a murit straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Mawrytzyo a răspuns:

Na murit mah nimeni
asa sa zis acum 1 an ca a murit eminem da a fost vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit mama lu' cleo intr-un accident de bucatarie, si-a dat cu o farfurie in cap si un ciob i-a taiat jugulara. Iar cleo vazand ca mumasa s-a dus la Domnu, s-a udat si devenind sirena a inceput sa zboare catre Domnu sa o prinda pe mumasa dar n-a mai apucat si cazand tocmai de la Domnu a murit si ea. Deci a murit si cleo. si apoi a cazut un meteorit peste Ricky si Emma. Pare rau. Asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ema se zice ca a murit

| godmusthateme666 a răspuns:

Nu a murit nici una!

| Tatar_Teodora_Ana_1998 a răspuns:

Nu n-a murit!