| Stefi06 a întrebat:

Hei! Am auzit ca One Direction o sa scoata un film in 2013.Imi puteti spune cand apare?

Răspuns Câştigător
| davenorris42 a răspuns:

25 octombrie 2013

10 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Oficial 25 October, 2013.

| Juleuuss a răspuns:

Urăsc trupa asta, și așa va rămâne.

| lilith666 a răspuns (pentru Juleuuss):

Nimeni nu tea rugat sa rasp

| Juleuuss a răspuns (pentru lilith666):

Păi, nu ăsta-i scopul întrebării, pentru răspunsuri.

| lilith666 a răspuns (pentru Juleuuss):

Intrebarea cauta un raspuns nu niste comentarii trantite asa

| Chronicles a răspuns:

M-aş bucura enorm dacă ei s-ar spânzura cu frânghia de lustră.

| Stefi06 explică (pentru Chronicles):

Hei, Juleuuss si Kemuri nu v-am intrebat ce parere aveti despre aceasta trupawinking

| Juleuuss a răspuns (pentru Stefi06):

Fiecare ere dreptul lui de exprimare.

| danielagalati a răspuns:

Daca nu au anuntat oficial, filmul poate fi o barfa.Cel mai bine te-ai informa de pe net sau ai astepta sa zica official