| MaliciousDeath a întrebat:

Hei,am dat peste un film rusesc mai vechi si nu am apucat sa aflu numele. Era despre un baietel cu astm,numele lui era Vasily/Vasili,avea si probleme cu dictia,locuia cu bunica si tatal lui,parintii fiind despartiti. Tatal era veterinar si avea grija de un urs si ii era teama de bunica lui,credea ca-i vrajitoare(facea tot felul de "farmece etc"). Vine o tipa si vorbeste cu el, numele ei era Amalia si zicea ca face parte din echipa circului ce tocmai sosise in oras.Il intreaba de urs.Atat am prins din el.
Deci, il stie cineva?
:')

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă e Þrestir (original title), eu nu l-am vizionat, dar parcă descrierea seamănă...
http://www.imdb.com/title/tt3823018/