| Pocahontas6 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa il gasesc pe tatal meu daca ii stiu doar numele si ca locuia prin Ungaria?

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Cu informatiile astea imi pare rau, nu cred ca il vei gasi..sunt 1000 de oameni in Ungaria. Nu vreau sa te descurajez, dar e cam 20% posibil!

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Vorbeste cu toti cunoscutii lui, cu mama ta, cu bunica. Nu cred ca exista sanse asa. numai daca te duci la politie sau primarie, desi daca zici ca e in Ungaria poate nu il mai au in baza de date.

| vandam123 a răspuns:

Fa-ti arborele gincologic