| BiancaChan a întrebat:

Hei! Am vazut acum cativa ani un film si nu imi amitesc cum se numeste. E vorba despre o fata cuminte care se muta la o scoala noua. Acolo intalneste o tipa numita Sunny care o invata sa faca chestii rele, iar mama ei este dansatoare. Era o faza in care fata aceea, Sunny si alte cateva fete ies noaptea in oras si agata un tip. Aaa, si fata aceea avea o rata. Sau o gaina. Sau o gasca. Nu-mi amintesc foarte bine, dar era o faza in care rata/gaina/gasca moare, iar fata aceea o inmormanteaza in curte.

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

In ce an a fost facut filmul? E cumva horror? laughing

| BiancaChan explică (pentru Prezidentul):

Bai, nu sigur in ce an. Da' eu l-am vazut prin 2009. Cred. Si nu, nu era horror.