| яєιяα a întrebat:

Hei.happy Am vazut mai de mult un film. care nu stiu cum se numeste. In film era vorba despre un om(doctor cred) care l. a rugat pe prietenul sau.(tot doctor) sa. l "ucida" pentru. a vedea cum este acolo "sus". iar acel doctor trebuie. sa. l resurciteze dp cateva minute. El vazuse raiul si iadul.si era uimit de ce se intampla acolo.

Deci puteti sa-mi spuneti cum se numeste filmul?:d daca se poate repede. Funda + vot.

1 răspuns:
| Ciprian_6540 a răspuns:

Doctor Mikjail... Regizoru Bavene Laryh Funda