| Geanin a întrebat:

Hei! Ati vazut finalul sezonului American Horror Story Coven? Cei care ati vazut sa nu imi spuneti prea multe din el ca eu astept sa apara subtitrarea in romana. Si inca o intrebare apar Marie Laveau si Delphin?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Il gasesti subtitrat pe 990 (.ro)la sectiunea seriale.
Ultimul episod cred s3ep12 "Go to Hell"
In fundal se deschid vreo 4-5 reclame dar pune filmul in bara si scapa de ele pentru a nu incetinii buffer-ul si uneori de sunetul din ele.Bine mai trebuie sa astepti vreo 5s primadata si apoi inainte de incarcare vreo 10s dar asta e... big grin thumbs up
Nu l-am urmarit dar cred ca vrei sa aflii singur sfarsitulwinking

| Geanin explică (pentru stlucian):

Nu e asta ultimul. Ori cum mersi.

| stlucian a răspuns (pentru Geanin):

Ai dreptate :

S3 E13
American Horror Story The Seven Wonders
Jan 29, 2014

Finalul sezonului. Episod Sinopsis: American Horror Story sezonul Episodul 13 "Cele şapte minuni"

| Geanin explică (pentru stlucian):

Si totusi cand apare pe 990. ro? Stii ceva?

| stlucian a răspuns (pentru Geanin):

Nu, dar administratorii site-ului cred ca sunt la curent cu cererea si de indata ce o sa apara o sa-l posteze.E totusi cam devreme nu crezi big grin
Am aflat de acest site in urma cu cativa ani si sunt foarte promti la noutati. Oricum ai o sectiune acolo "Cereri"+"Contact" unde-i poti intreba pentru mai multe informatii thumbs up