| LoveTenis a întrebat:

Hei!
Ce SERIALE, nu filme, seriale stiti care sa fie cu adolescenti care se indragostesc adica, nu prea stiu sa exlic, gen cum is Pretty little liars sau Gossip Girl... As avea nevoie..Cine imi spune primeste funda, iar restul vot. Va multumesc de acum:*.

1 răspuns:
| Mariapetrupanainte a răspuns:

Eu am privit un cerial coreean si tare mult mi-a placut se numesteНаследники / The Heritors [2013]
http://doramakun.ru/Dorama_and_Live_Action/Watch_OnLine/1364533669.html
sper ca o sa-ti placa si tie