| unangeaveccoeurcasse a întrebat:

Hei... ceva seriale cu adolescenti si aventura, gen el internado (fara pretty little liers, teen wolf, si el barco)? funda...

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

The vampires diaries
One tree hill

Desi stiu ca filmul e deja considerat foarte vechi, singurul serial car eimi vine in minte cand aud de el internado e "rebelde"... Don; t ask why

| Lionsgate a răspuns:

Jurnalul vampirilor

| AiEnma97 a răspuns:

Iti recomand 10 Things I Hate About You (serialul). L-am vazut de 3 ori. Prea fain. happy

| cristina6713 a răspuns:

90210, The secret circle, The lyine game, the vampire diaries.sunt foarte foarte bune, eu le-am terminat. Sper sa-ti placa, bafta!

| AndreeaShrott a răspuns:

Nu prea stiu.

| Zaviiboroda_Diana_1999 a răspuns:

Pariu cu viata