| 875458439543579 a întrebat:

Hei! Cine imi poate recomanda filme tip "Stapanul Inelelor", daca intelegeti big grin. Daca nu intelegeti spuneti...

16 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Deşi are multe scene inutile (existând o singură carte pe care se bazează - şi aia scurtă) şi e cu mult întrecut de LOTR, încearcă The Hobbit (mi-e lene să-ţi enumăr aici alea trei părţi).

Şi recent am văzut un film- Kingdom of Heaven- care are aceeaşi tentă de dark action.

| 875458439543579 explică (pentru Pricked):

Am mai spus, The Hobbit l-am vazut, dar o sa ma uit la Kingdom of Heaven happy

| Pricked a răspuns (pentru 875458439543579):

Ai precizat că l-ai văzut după ce am răspuns eu, tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valhalla rising 2009
aguirre, the wrath of god, 1972
the reckoning 2001 mai de ce toate suna asa...
kingdom of heaven al zombalaului e superbbig grin

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin.

Oooh, protagonistul din Valhalla Rising e Mads Mikkelsen (care joacă fenomenal în The Hunt şi Hannibal). Ştiu ce voi viziona în noaptea asta.

| 875458439543579 explică (pentru anonim_4396):

Mersiiii big grin Sper sa-mi plac filmele astea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

De doua ori nu am reusit sa il recunosclaughing faza cu apa e atat de frumosa, abia astept sa vad game of thrones...

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Am aşteptat să văd filmul în întregime ca să-ţi dau reply-ul ăsta şi, cum azi-noapte am adormit, laughing, de-abia acum am reuşit să-l termin.
Prestaţia lui Mikkelsen a fost memorabilă, iar fazele frumoase au compensat scenele alea tulburătoare, parcă prea realiste, laughing. Mi-a plăcut muult.

Game of Thrones, daa, un episod mai reuşit decât altul; mi se pare din ce în ce mai bun.
Eu vreau să mă apuc de Vikings.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Sunt atat de plictisitor si obsedat gen straub si huillet incat pot suporta orice fara sa stiu daca e bun pentru altcineva iar tu ai facut asa un sacrificiulaughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuu, cum poţi să crezi că-i un sacrificiu?

M-am răsfăţat vizionându-l.

| LilTunechi a răspuns:

..neaparat trebuie sa te uiti la seria The Hobbit este realizat de acelasi producator cu 50% aceeasi actori si reprezinta povestea lui Bilbo din tinerete deci acest film ar fi trebuit sa apara inainte de LOTR dar este ok sa-l vezi si acum are o grafica uimitoare mai ales daca dispui de un tv full hdbig grin

| 875458439543579 explică (pentru LilTunechi):

The Hobbit era imposibil sa nu-l vad! big grin E super si acum citesc si carte si sunt la sfarsit... daca vrei iti spun ce se intampla happy Mersi oricum happy

| LilTunechi a răspuns (pentru 875458439543579):

Eu inca citesc seria LOTR nu imi spune vreau sa raman uimitlaughing)

| 875458439543579 explică (pentru LilTunechi):

Ok Ok laughing
Asteapta filmul tongue

| ady1o a răspuns:

Iti recomand the hobbit, le-am vazut in cinema pe toate si is superbe.

| 875458439543579 explică (pentru ady1o):

L-am vazut.dar voiam alt film.